کـسـب درآمـد و کـارآفـرینـیدرزمینه‌دوخت‌کت‌وشلوارمردانهکــارآفـریـن: علی اسمـاعیـلی

کـسـب درآمـد و کـارآفـرینـی
درزمینه‌دوخت‌کت‌وشلوارمردانه
کــارآفـریـن: علی اسمـاعیـلی

طبق روالِ همیشگیِ چهارشنبه‌ها، در این برنامه‌ی وقتِ کار یکی از کارآفرینان موفق، تجارب کاری‌اش را با شما به اشتراک می‌گذارد و به سوالات شما در زمینه تخصصی‌اش نیز پاسخ خواهد داد. کارآفرین این هفته، علی اسماعیلی  (کارآفرین در زمینه دوخت کت و شلوار مردانه) است.
علاوه بر این، در انتهای برنامه نیز متقاضیان راه‌اندازی و توسعه کسب و کار که در سامانه میدون به نشانی www.meidoun.ir ثبت نام کرده‌اند، در برنامه حاضر می‌شوند و پیشنهاد و درخواست‌های کسب و کاری‌شان را مطرح خواهند کرد.
شما می‌توانید هر سوال یا نظری مرتبط با موضوع این هفته دارید را از طریق فرم زیر ارسال کنید تا بررسی و در صورت لزوم در برنامه مطرح شود.

ارسال سوال

لطفاٌ سوالات کسب و کاری‌تان در زمینه موضوعات بالا را با اطلاعات و توضیحات کامل بیان فرمایید.

نظرات | کارآفرین در زمینه دوخت کت و شلوار مردانه

  1. سلام
    پیشنهاد:
    لطفا به کارشناسان محترم بفرمایید سایت خانه کارگر را نیز معرفی کنند چون در این سایت دوره های مجازی رایگانی برای سراسر کشور و حضوری برای تهران برگزار می کند که بسیار مفید است http://www.khanehkargar.ir

  2. سلام دقیقا توصحبتهای شما به عدم ترس از مالیات و..اشاره کردین که تصمیمش برام خیلی مهمه من توپارک علم وفناوری هستم ۴ساله.ومیتونم دانش بنیان کنم شرکتم رو واز وامیکه شاید بتونم بگیرم وایناپیشرفتم رو ادامه بدم یا اینکه دربیام وبصورتزیرزمینی ادامه بدم تایکم بدون کاغذبازی و… . بدون ترس ازمالیات کارموبه پیش ببرم خلاصه اینکه یه سری میگن زیرزمینی بهتره اوایل کار بعضی ها هم خلافش رومیگن لطفا راهنمایی کنید