کسب‌ درآمد و کارآفرینی‌ ازساخت‌ و نصبسیستم‌های‌حفاظتی‌و شبکه‌های‌کامپیوتریکــارآفـــریــن: مصــطفـی پــورآقــایی

کسب‌ درآمد و کارآفرینی‌ ازساخت‌ و نصب
سیستم‌های‌حفاظتی‌و شبکه‌های‌کامپیوتری
کــارآفـــریــن: مصــطفـی پــورآقــایی

طبق روالِ همیشگیِ چهارشنبه‌ها، در این برنامه‌ی وقتِ کار یکی از کارآفرینان موفق، تجارب کاری‌اش را با شما به اشتراک می‌گذارد و به سوالات شما در زمینه تخصصی‌اش نیز پاسخ خواهد داد. کارآفرین این هفته، سعید معرف  (کارآفرین در زمینه ساخت ماکت‌ شناورهای بومی خلیج فارس) است.
علاوه بر این، در انتهای برنامه نیز متقاضیان راه‌اندازی و توسعه کسب و کار که در سامانه میدون به نشانی www.meidoun.ir ثبت نام کرده‌اند، در برنامه حاضر می‌شوند و پیشنهاد و درخواست‌های کسب و کاری‌شان را مطرح خواهند کرد.
شما می‌توانید هر سوال یا نظری مرتبط با موضوع این هفته دارید را از طریق فرم زیر ارسال کنید تا بررسی و در صورت لزوم در برنامه مطرح شود.

نظرات | کارآفرین در زمینه سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری

 1. با سلام و احترام خدمت تمامی دست اندر کاران برنامه خوب وقت کار
  سوال من از کارشناس محترم برنامه این هست این شغل باید چه دانش و فنی را بلد باشیم و آن را تا چه حدی بدانیم؟

 2. سلاو خدمت کارشناس محترم
  سوال بنده این هست که برای ثبت یک برند و ثبت یک شرکت فنی و مهندسی در این حوزه چکار باید بکنم ؟ سوال دیگه هم این هست که اجناس خود را از کجا تهیه کنیم؟ با تشکر

 3. با سلام خدمت کارشناس محترم برنامه و تشکر بابت برنامه عالی وقت کار
  من نزدیک به 7 سال است که در این شغل مشغول به کار هستم ، افراد زیادی به صورت سیار در این حرفه مشغول بکار شده اند و بازار رقابتی بدی را به وجود آورده اند، پیشنهاد و آینده نگری شما برای کسانی که در این شغل کار می کنند چیست و اینکه در آینده به کدام سمت حرکت کنند شرایط بهتری را برای خود به وجود خواهند آورد؟ سپاس گذارم از برنامه شما و مجری خوب و محترم برنامه.

 4. سلام و عرض ادب خدمت کارشناس محترم برنامه
  خواستم از کارشناس محترم سوال بپرسم چگونه قرارداد با مشتری بنویسیم ودر قرارداد چه نکات کلیدی را عنوان کنیم؟ با تشکر

 5. سلام
  بنده از سال 93 وارد این حرفه شدم اما به دلیل نوسان بازار موفق به راه اندازی کسب و کارم به صورت حرفه ای نشدم و به صورت سیار مشغول بکار می باشم.مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار هست، اما دوره های شبکه های کامپیوتری تا MCITP رو گذروندم، از موسسه آزاد هم مدرک سیستم های امنیتی م رو گرفتم، توی این مدت با مونتاژ دوربین هم آشنا شدم. الان نمیدونم باید چیکار کنم؟برم دفتر بزنم؟ یا از طریق جذب سرمایه برم وارد چرخه تولید بشم؟ خودم با تولید موافق تر هستم.ممنون میشم یه چشم انداز روشنی بهم بدید.

بخش ارسال سوالات بسته است.