کارشناسی‌مدیریت‌مالیمهــندســی پزشــکیمــحـــیــط‌بـــانــی

کارشناسی‌مدیریت‌مالی
مهــندســی پزشــکی
مــحـــیــط‌بـــانــی

طبق روالِ همیشگیِ شنبه‌ها، در این برنامه نکات موثر در زمینه خودشناسی و کشف‌ استعداد و علائق شغلی مطرح خواهد شد، علاوه بر آن به معرفی مهارت‌های موثر برای انتخاب شغل، کاریابی و ارتقاء شغلی خواهیم پرداخت.
همچنین یحیی محمدی نیا، مدرس و مشاور کسب و کار، اطلاعات لازم برای اشتغال در سه شغل آینده‌دار را ارائه خواهد کرد، مشاغل این هفته: کارشناسی مدیریت مالی ، مهندسی پزشکی و محیط بانی

شما می‌توانید هر سوال یا نظری مرتبط با موضوعات این هفته دارید را از طریق فرم زیر ارسال کنید تا بررسی و در صورت لزوم در برنامه مطرح شود.

نظرات | مهندسی پزشکی

  1. با سلام و خسته نباشید .من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مهندسی پزشکی هستم . من برنامه شما را متاسفانه تماشا نکردم . و میخواستم از آینده کاری و زمینه های اشتغال این رشته با شما مشورت کنم .و آیا ادامه تحصیل بدم یا نه ؟

  2. سلام وقت بخیر.. من ۲۳سالمه کاردانی برقم.. حدود ۶ماه هست با رفتن در دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی مشغول به فعالیت در حوزه تعمیرات هستم اما میخواهم با تحصیل در رشته مهندسی پزشکی حوزه کاری خودم را گسترش بدهم بنظرتون آیا دانشگاه میتونه بهم کمک کنه یا در بازار آزاد فعالیت و انرژی بیشتری بزارم؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

بخش ارسال سوالات بسته است.

نظرات | محیط بانی

  1. سلام
    من خیلی دوس دارم ک تو سازمان محیط بانی کار کنم ولی نمیدونم چجوری
    چطور میتونم جذب سازمان بشم؟

بخش ارسال سوالات بسته است.